Wybuch Stefona Diggsa: Sean McDermott Billsa zwraca się do WR, krzycząc na Josha Allena wybiegającego z szatni

Porażki w fazie play-off pod koniec sezonu są zawsze druzgocące, ale Rachunki Buffalo Szeroki odbiornik Pro Bowl Stefon Diggs zmierzy się z trzecim graczem w przegranej u siebie 27:10. Bengale z Cincinnati szczególnie trudne. Odpowiednio Atletyczny, Diggs wybiegł z szatni z całym swoim dobytkiem, zanim niektórzy trenerzy Buffalo zdążyli przejść przez tunel prowadzący do szatni. Weteran biegaczy Duke Johnson, który jest w drużynie treningowej Bills, odprowadził kolegę z drużyny z powrotem do szatni, po czym ponownie go wyrzucił i opuścił Highmark Stadium w Orchard Park w Nowym Jorku w niedzielę na dobre.

29-latek służył jako kapitan drużyny Billsów zarówno w sezonach 2021, jak i 2022, odkąd został przejęty Wikingowie z Minnesoty W 2020 roku rozgrywający Buffalo, Josh Allen, również zapalił się na linii bocznej w późnej fazie gry. Diggs złapał cztery podania na 35 jardów i 10 bramek, ale tylko dwa z nich trafiły w czwartej kwarcie, kiedy Bills przegrywali 24-10. Po przegranej Allen powiedział, że musi przejrzeć taśmę, aby zobaczyć, „czego nie dostaliśmy [Diggs] od dzisiejszego balu musimy się czegoś nauczyć”.

Główny trener Sean McDermott powiedział, że Diggs był w szatni, kiedy przemawiał do zespołu, co, jak powiedział, było „najważniejsze”. Odniósł się również do postrzeganego wybuchu Diggsa:

„On jest rywalem” – powiedział McDermott w oświadczeniu NewYorkUpstate.com. „To właśnie na niego działa, co widziałeś. Jest bardzo konkurencyjny, tak jak my wszyscy. Bardzo ciężko pracujemy, aby być najlepszymi w tych zawodach i to boli. Nie chciałbym faceta, który nie. prawda? Więc kiedy postawiłeś wszystko na szali, my postawiliśmy wszystko na szali i dziś wieczorem nie było wystarczająco dobrze. To jest część, która kłuje.

Diggs grał jako prawdopodobnie najlepszy skrzydłowy w historii drużyny od czasu przybycia z Minnesoty. Prowadzi całą ligę pod względem połowów (338) łącznie Najeźdźcy z Las Vegas szerokokątny Davante Adams zajmuje drugie miejsce pod względem zdobytych celów (484), czwarte pod względem liczby jardów (4189) i szóste pod względem liczby jardów (29), odkąd został Billem w 2020 roku. Pierwsze trzy sezony Diggsa w Buffalo to trzy najlepsze sezony w historii zespołu pod względem połowów rocznie. Jego sezon 2020 (1535 jardów) i sezon 2022 (1429 jardów) to dwie najwyższe sumy w historii Billsa w jednym sezonie. 11 połowów Diggsa w tym sezonie wyrównało rekord zespołu w jednym sezonie z 11 złapanymi przez Billa Brooksa w 1995 roku.

Diggs podpisał czteroletnie przedłużenie z zespołem o wartości 96 milionów dolarów 6 kwietnia, wiążąc go z drużyną zachodniego Nowego Jorku na sezon 2027 w wieku 34 lat. Umowa została następnie zawarta, a rok 2023 był jego ostatnim rokiem kontraktowym. Sposób, w jaki Billowie zdecydują się poradzić sobie z tym wybuchem, może potencjalnie zmienić całe ich przestępstwo, ponieważ tajemnicze tweety Diggsa uniemożliwiły Wikingom wymianę go pomimo jego produkcji zaledwie kilka lat temu.

Leave a Comment