Wyciek próbek wideo Galaxy S23 Ultra 8K 30 fps i 4K 60 fps

Chociaż jesteśmy A tydzień do oficjalnej premiery Galaxy S23prawie każdy szczegół dotyczący całego składu wyciekł. Teraz wyciekły pierwsze próbki nagrań wideo Galaxy S23 Ultra, pokazujące możliwości jego aparatu.

Edwardsa Urbinę byłem Publikowanie próbek aparatu Galaxy S23 Ultra w ostatnich dniach i właśnie udostępnił pierwsze próbki nagrań wideo z high-endowego smartfona. Pierwszy film pokazuje wideo 8K 30 klatek na sekundę nagrane przez tylną kamerę 200 MP telefonu. Kolejny tweet poniżej ujawnia wideo 4K 60 kl./s przechwycone z tego samego czujnika (ISOCELL HP2).

Chociaż Twitter obniżył jakość wideo dzięki algorytmowi kompresji, nadal możemy zauważyć, że wideo 8K wygląda znacznie płynniej w porównaniu z filmami 8K 24 fps w Galaxy S22 Ultra. Co więcej, zakres dynamiki i jakość dźwięku również wydają się całkiem dobre. Nawet wideo 4K 60 fps wygląda przyzwoicie pod względem zakresu dynamicznego i kolorów.

Mimo to najlepiej nie wyprzedzać się zbytnio i czekać na premierę telefonu. Jeden raz SAMSUNG uruchom urządzenie, weźmy je w swoje ręce i porozmawiajmy o działaniu aparatu po jego przejrzeniu Galaxy S23 Ultra i inne opcjonalne wyposażenie. Jeśli planujesz uaktualnić swój telefon, możesz Zamów teraz Galaxy S23 w przedsprzedaży i otrzymaj do 100 USD kredytu sklepowego.

SAMSUNGGalaxy S23 Ultra

Leave a Comment