Wyciek projektu Mobvoi „TicWatch Pro 5”, Wear OS 3, Snapdragon W5 +

Teraz po raz pierwszy spojrzeliśmy na Mobvoi TicWatch Pro 5 – pierwszy zegarek Wear OS z chipem Snapdragon W5 + – w nowo ujawnionym renderowaniu.

W zeszłym roku, kiedy Qualcomm ogłosił chip Snapdragon W5 + dla urządzeń do noszenia, potwierdzono, że Mobvoi jest pierwszą firmą, która zastosowała ten chip w zegarku. W tamtym czasie Mobvoi planował wypuścić nowy TicWatch jesienią 2022 roku, ale wydaje się, że to się nie udało.

Leaker Kuba Wojciechowski zabrał się dziś na Twittera, aby podzielić się pierwszym spojrzeniem na nową generację linii TicWatch. Podczas gdy obecny model to TicWatch Pro 3, firma przeskakuje do TicWatch Pro 5 ze względu na długotrwały przesąd w chińskiej kulturze, uznający cztery za pechową liczbę. Ten ruch jest podobny do tego, jak OnePlus 4 nigdy nie był.

Podczas gdy poprzedni model miał dwie korony po prawej stronie, Mobvoi TicWatch Pro 5 ma uproszczoną konstrukcję z tylko jedną koroną z przyciskiem nad nią. Odpowiada niemal identycznie układowi Google Pixel Watch. A tam, gdzie wokół ramki ekranu były cyfry, Ticwatch Pro 5 ma teksturowaną krawędź.

W przeciwnym razie kształt i konstrukcja rdzenia pozostają zasadniczo takie same. Jedynym innym szczegółem, który możemy dostrzec, jest niebieska tarcza zegarka, na której widnieje aktualna godzina dużymi literami i data jako komplikacja w rogu.

Według Wojciechowskiego zegarek powinien przynieść pełną masę Wear OS 3. Google już to potwierdziło że wybrane modele TicWatch otrzymają aktualizację Wear OS 3, chociaż Mobvoi nie podał harmonogramu tej aktualizacji.

Żadne inne specyfikacje urządzeń nie zostały jeszcze potwierdzone, ale jeśli TicWatch Pro 5 jest podobny jego poprzednikprawdopodobnie czeka nas ekscytujący zegarek. W naszej recenzji W TicWatch Pro 3 stwierdziliśmy, że żywotność baterii Mobvoi wynosi trzy dni, znacznie dłużej niż Google Pixel Watch.

Dowiedz się więcej o Wear OS:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, które generują dochód. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości, sprawdź 9to5Google na YouTube:

Leave a Comment