Wyciek Suicide Squad sprawił, że fani martwią się o jego funkcje online

Zrzut ekranu: Warner Bros. Interaktywny

Rocksteady ma wiele oczekiwań fanów Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości. Prawie osiem lat później Rycerz Arkhama Rocksteady ukończyło trylogię o Batmanie i zaledwie kilka miesięcy po tym, jak siostrzane studio Warner Bros. do Montrealu wyjątkowo przeciętny Rycerze Gotham, ludzie są spragnieni solidnej gry o superbohaterach DC, a zwłaszcza takiej, która jest zabawna i nie jest pogrążona w bzdurach. Ale nowy wyciek budzi dokładnie te obawy dzięki zrzutowi ekranu, który wygląda na wystarczająco zajęty Strefa wojny Call of Duty lobby bukmacherskie.

Wyciek pochodził z 4chan, dotarł do Redditai stał się wirusowy na Twitterze we wtorek. Zrzut ekranu pokazuje Captain Boomerang, Harley Quinn, King Shark i Deadshot stłoczonych razem w czymś, co wydaje się być Legion samobójcówpulpit. Istnieją opcje dopasowywania, ustawiania poziomu trudności i wyboru rozdziału do rozegrania. Ale jest też nawiązanie do sklepu, kosmetyków postaci i przepustki bojowej u góry ekranu. Pod każdym znakiem znajdują się również dwie liczby i wydaje się, że istnieje co najmniej sześć rodzajów waluty.

VGC raporty że zrzut ekranu jest autentyczny i pochodzi z ostatniej wersji testowej. Jednak mówi się, że źródło zaangażowane w rozwój gry powiedziało, że przepustka bojowa dotyczy tylko elementów kosmetycznych, a waluty, o których mowa, służą wyłącznie do rozwoju drzewka umiejętności. To powiedziawszy, rodzi nowe pytania o to, jaki będzie podział serwowania i zarabiania w czasie rzeczywistym w nadchodzącej wieloosobowej grze akcji. Czy to tylko treść dla tych, którzy chcą lub chcą przebrać się za King Shark Legion samobójców być sloganem opartym na liczbach, takim jak Rycerze Gotham i inne niedawne próby splądrowania spółdzielni?

Warner Bros. Interactive Entertainment nie odpowiedziało natychmiast na prośbę o komentarz.

The game is set in the same universe as the Arkham games and can be played solo, but a recent gameplay reveal makes it seem first and foremost like a afera prowadzona przez oddział. I chociaż obraca się wokół byłych więźniów Arkham Asylum walczących z wypraną z mózgu Ligą Sprawiedliwości Brainiaca, wciąż nie mamy dobrego pojęcia o tym, jak gra jest ustawiona. Jak duża część jego świata jest faktycznie możliwa do eksploracji i czy opiera się na misjach szlifierskich dla XP, czy też przechodzi przez historię jak bardziej tradycyjna kampania dla jednego gracza, dopiero się okaże.

Ale widziałem wystarczająco dużo nowoczesnych ekranów wyboru misji, by instynktownie wrócić do tego, co jest obecnie prezentowane Legion samobójców wyciek powyżej. Byliśmy tu już razem Hymn, Avengersi Marvela, Outriderzy a nawet w pewnym stopniu ostatni upadek Rycerze Gotham. Okazuje się, że tak naprawdę nie trzeba tworzyć gry serwisowej w czasie rzeczywistym, aby stworzyć taką grę czuje jak obsługa bezpośrednia. Jeśli są liczby, zwykle oznacza to, że musisz je zwiększyć, a jeśli musisz je zwiększyć, oznacza to, że zwykle musisz grindować, a jeśli musisz grindować, następną rzeczą, którą wiesz, jest to, że jesteś zajęty poruszaniem się po labiryncie podmenu zamiast odgrywać rolę, która jest zabawna.

Mam nadzieję, że tak nie jest Legion samobójców. Ogłoszona w sierpniu 2020 r. gra jest już dostępna od jakiegoś czasu. Pierwotnie miał ukazać się w 2022 roku później przesunięty o ponad rok i oczekuje się, że zostanie uruchomiony 26 maja. Bez wątpienia dowiemy się więcej o tym, czego możemy się spodziewać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Leave a Comment