Wyciekłe zdjęcia kolejnego flagowca Oppo pokazują ogromną wyspę aparatu z tyłu

Odpowiednio Moja inteligentna cena, Oppo wydaje się zmieniać typowe wysepki na aparaty, które znajdują się z tyłu wielu smartfonów. Wyciekły zdjęcia urządzenia testowego Oppo Find X6 5G, które ujawniają duży prostokątny moduł tylnej kamery. Jedno ze zdjęć pokazuje, jak urządzenie jest wyraźnie przechylone po postawieniu na stole ze względu na wysepkę aparatu. Uważa się, że słuchawka ma grubość od 9,2 mm do 12,3 mm, w tym wyspę aparatu.
Mówi się, że Find X6 5G jest wyposażony w 50-megapikselowy czujnik aparatu Sony IMX890, który jest już używany w telefonach takich jak OnePlus 11 i Oppo Reno 9 Pro + 5G. Zestaw kamer może obejmować ultraszerokokątny aparat 50 MP i teleobiektyw 50 MP, który zapewnia 2x lub 3x zoom optyczny. Znajdź Kamery X6 5G są dostrajane przez Hasselblada.

Mówi się, że telefon ma 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED 2K z częstotliwością odświeżania 120 Hz i chipset Snapdragon 8 Gen 2 pod maską. Ma 12 GB pamięci i 512 GB pamięci, a bateria 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 80 W utrzymuje światła. ColorOS 13 oparty na systemie Android 13 jest fabrycznie zainstalowany.

Find X6 Pro 5G może być wyposażony w 1-calowy czujnik Sony IMX989, a IMX890 steruje ultraszeroką kamerą. Moduł aparatu może mieć również teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym. Podobnie jak Find X6 5G, kamery modelu Pro są dostrajane przez Hasselblada. Oba modele mogą być dostępne w Chinach i na niektórych innych rynkach już w przyszłym miesiącu.

Leave a Comment