Wyciekły obraz Suicide Squad wydaje się potwierdzać opis bitwy i nie tylko

Wyciekły obraz Suicide Squad potwierdził plany obsługi elementów rozgrywki, takich jak przepustka bojowa.

Obraz, który pochodzi z forum 4chan i został zweryfikowany przez źródło VGC, pochodzi podobno z ostatniej wersji testowej i pokazuje różne planowane menu

Ponadto uważa się, że różne waluty pokazane na górze ujawnionego obrazu to XP, które są używane do wyzwalania i dostosowywania drzewek umiejętności każdego antybohatera, czyniąc je unikalnymi dla gracza.

„Nie zaczynasz pusty i słaby” – powiedziano VGC. „Po prostu świetnie zaczynasz i możesz stać się śmieszny, jak Batman z Arkham Knight”.

Suicide Squad: Kill The Justice League, kolejna gra twórcy serii Batman: Arkham, znana jest jako „gra akcji z gatunku gier akcji” osadzona w metropolii z otwartym światem.

Suicide Squad: Kill the Justice League Oficjalny zwiastun fabularny – tyka

Oryginalna historia, którą można grać w pojedynkę lub w sieciowym trybie kooperacji z maksymalnie czterema graczami, opowiada o członkach Suicide Squad, Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang i King Shark, w misji ocalenia Ziemi i zabicia największych na świecie superbohaterów DC, Ligi Sprawiedliwości.

Po kilku opóźnieniach, Data premiery Legionu samobójców został oficjalnie potwierdzony w zeszłym miesiącu. Będzie dostępny od 26 maja 2023 roku w cenie ok

Leave a Comment