Wydanie Darktide na Xbox jest opóźnione, więc można naprawić wersję na PC

Zdjęcie: Ciemna fala

Warhammer 40K: Mroczny przypływ Wydany pod koniec zeszłego roku na PC, ciemny i masywny wygląd 4 martwe akcja rozgrywa się w mrocznej i odległej przyszłości Games Workshop. Było dobrze! Były problemy, ale wszystko było w porządku. Jednak problemy te utrzymywały się do 2023 roku, więc programiści odkładają wersję gry na konsolę Xbox, dopóki nie zaczną ich naprawiać.

W opublikowanym wcześniej oświadczeniu Fatshark powiedział, że postanowili „stworzyć wysoce wciągającą i stabilną grę o głębi, która pozwoli ci grać przez tygodnie, a nie godziny”, ale „nie spełniło tych oczekiwań”.

W rezultacie nie tylko opóźniają „zawartość sezonową” wersji pecetowej, ale także opóźniają premierę gry na Xbox Series X|S.

LIST OTWARTY DO NASZYCH ZAWODNIKÓW

W Fatshark jesteśmy bardzo dumni z naszej zdolności do dostarczania gry, z której mogą korzystać miliony. To właśnie zrobiliśmy z Warhammer 40,000: Darktide, aby stworzyć bardzo wciągającą i stabilną grę, której głębia pozwoli ci grać przez tygodnie, a nie godziny.

Nie sprostaliśmy tym oczekiwaniom.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy skupimy się wyłącznie na wielu informacjach zwrotnych, które otrzymamy od Ciebie. W szczególności skupimy się na zapewnieniu kompletnego systemu rzemieślniczego, satysfakcjonującego cyklu postępów i kontynuowaniu prac nad optymalizacją stabilności i wydajności gry.

Oznacza to również, że opóźniamy dystrybucję zawartości sezonowej i premierę Xbox Series XIS. Wstrzymujemy również nadchodzące premiery kosmetyków premium. Po prostu nie mogliśmy iść dalej tą drogą, wiedząc, że nie zajęliśmy się wieloma obszarami opinii w dzisiejszej grze.

Dziękujemy za grę i opinie. Naprawdę to doceniamy. Pomaga i nadal będzie kształtować grę, którą kochamy.

Martin Wahlund CEO i współzałożyciel Fatshark

Nie sądziłem, że wersja PC jest taka zła! Oczywiście były problemy, ale często zdarzają się takie gry online mniejszych drużyn. Jednak mniejsze zespoły często nie mają zasobów wszystko na raz, więc jeśli chcą to zrobić z tym, co mają, zrobią to z tym, co mają!

Leave a Comment