Wygląda na to, że Destiny 2 było ostatnio trzymane razem z taśmą klejącą

Zdjęcie: Bungie / Kotaku / Kat Ka (Shutterstock)

Darmowa strzelanka online MMO typu looter Los 2został wydany w 2017 roku, jest jedną z moich ulubionych gier wideo. Gram w to cały czas. Mam kilka postaci. Posiadam wszystkie ostatnie sezony. To wspaniale. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie martwię się o przyszłość gry z każdym mijającym sezonem, wygląda na to, że staje się coraz większym hitem. W rzeczywistości, gdy piszę ten akapit 24 stycznia o 16:00, gra pozostaje offline, ponieważ Bungie nadal bada najnowszy problem. Jednocześnie wielu graczy ma nadzieję na zupełnie nowy silnik i grę, prawdopodobnie w takiej formie Los 3. Ale sprawy nigdy nie są takie proste.

dzisiaj wcześniej, Los 2 offline na wszystkich platformach kiedy Bungie badał graczy tracących postępy dzięki Triumfom i Pieczęciom, które działają jak osiągnięcia i wyzwania w grze. To z pewnością nie koniec świata, ale to było tylko w zeszłym tygodniu gracze zgłaszali utratę swoich postaci wraz ze wszystkimi ich postępami i przedmiotami. A przed tym była to nowa misja, która nie została odpowiednio zaktualizowana dla graczy. A wcześniej było coś jeszcze. Wydaje się, że w 2023 roku, po latach aktualizacji, rozszerzeń i nie tylko Los 2 zaczyna się uginać pod własnym ciężarem.

Spojrzeć Oficjalne konto wsparcia Bungie na Twitterze– często aktualizowane, aby powiadamiać graczy o nadchodzących łatkach, problemach z serwerem i innych ważnych informacjach Los 2– można znaleźć wiele tweetów, w których Bungie mówi: „Ok, to nie działa. Próbujemy to naprawić. Więcej informacji później”. Gry online, które nie działają codziennie, nie są niczym nowym i nie stanowią problemu Los 2. Ale staje się to coraz bardziej powszechnym problemem starzejącego się strzelca. Spojrzenie na to konto pomocy technicznej pokazuje, że wiele tweetów o błędach lub przerwanych misjach nie dzieli tygodni, ale kilka dni lub mniej.

Anegdotycznie mój czas gry Los 2 ostatnio był gorszy niż kiedykolwiek. Ten nowy sezon przyniósł ze sobą kilka fajnych nowych misji napadowych, a także dziwne opóźnienie, którego nigdy wcześniej nie widziałem. Nadal mam problem z grą, która nie uwzględnia każdego meczu PvP, co sprawia, że ​​gramy więcej, aby ukończyć wyzwania i cotygodniowe zadania. I właśnie zaakceptowałem, że nagrody w grze za zabójstwa, misje lub inne działania nie zawsze aktualizują się tak, jak powinny. W rzeczywistości, im więcej o tym myślę, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że ja i inni gracze, których znam, jesteśmy do tego przyzwyczajeni Los 2 nie jest niezawodny. I wydaje się, że jest coraz gorzej, a nie lepiej, ponieważ gra się rozwija i dodaje więcej warstw i systemów.

Look online and you’ll quickly see players suggesting that Bungie needs to move on to a theoretical Destiny 3, a game that likely will happen—and is maybe in development already—but which hasn’t been confirmed. During today’s extended downtime, Los 3 cieszył się popularnością na Twitterze gdy gracze debatowali nad przyszłością i stabilnością strzelca. Dla niektórych pomysł na nowy silnik a świeża karta wydawała się obiecująca, dając nadzieję, że wielu to rozstrzygnie Przeznaczenie 2′problemy. Inni zauważyli że nie jest łatwo stworzyć zupełnie nową grę lub po prostu wykonywalny i prawdopodobnie będzie pozbawiony funkcji lub zawartości w momencie wydania. Ponadto nie ma gwarancji rozwiązałoby to wszelkie pojawiające się problemy.

Osobiście uważam, że to nowość Los prawdopodobnie dobrym posunięciem byłoby w końcu to zrobić. Może to pozwolić programistom na stworzenie czegoś bardziej elastycznego i zdolnego do obsługi tego rodzaju wydarzeń, nad których tworzeniem i doskonaleniem spędzili lata. Ale nie jestem też na tyle naiwny, by wierzyć, że to naprawi wszystko lub będzie łatwe do stworzenia. To powiedziawszy, rozumiem, że gracze czują się sfrustrowani Los 2 pozostaje konsekwentnie niespójny.

Jak stary komputer lub blender, Los 2 w większości działa, ale jest pokryty taśmą klejącą, wgnieceniami i brudem. I co jakiś czas trzeba go uderzyć lub majstrować przy przewodzie, aby go uruchomić. Jasne, nadal dudni, ale prawdopodobnie pewnego dnia będziesz musiał go wymienić. I razem Los 2Mam przeczucie, że bungie będzie klepać taśmę tak długo, jak będzie trzeba Los 2 przetrwać do końca zaplanowanego programu, po czym ostatni sezon najprawdopodobniej nadejdzie w 2024 roku. Poza tym, no nie wiem. Miejmy nadzieję, że do tego czasu gra będzie przynajmniej bardziej stabilna i niezawodna, a nie gorsza.

Leave a Comment