Wygląda na to, że Paris Hilton ogłasza narodziny swojego pierwszego dzieckaCNN

Paris Hilton wydaje się, że ogłosiła narodziny swojego pierwszego dziecka z mężem Reum Cartera.

Osobowość medialna i dziedziczka podpisały zdjęcie dłoni dziecka trzymającej kciuk kobiety. Instagram Wtorek: „Jesteś już kochany bez słów” z emoji niebieskiego serca.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Hiltona w celu potwierdzenia.

Wywiad razem LudzieHilton powiedziała we wtorek: „Zostanie matką zawsze było moim marzeniem i jestem bardzo szczęśliwa, że ​​Carter i ja się odnaleźliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy założyć razem rodzinę, a nasze serca pękają z miłości do naszego małego chłopca.

Wyszła za mąż za inwestora venture capital Reum podczas wystawnej ceremonii w listopadzie 2021 roku i od tego czasu otwarcie mówi o wykorzystaniu IVF do poczęcia. Ludzie że rozpoczęli ten proces podczas pandemii Covid-19.

„Wiedzieliśmy, że chcemy założyć rodzinę” – powiedziała. „I powiedziałem:„ To idealny moment ”. Zwykle jestem w samolocie przez 250 dni w roku, a my mamy wszystkie jajka zaopatrzone i gotowe, a wiele z nich tylko czeka.

Hilton nie ujawniła publicznie żadnych innych szczegółów ani nie potwierdziła, czy jej dziecko urodziło się z surogatki.

W międzyczasie inne gwiazdy gromadziły się w sekcji komentarzy pod jej postem, aby złożyć gratulacje.

“Tak szczęśliwy dla was!!!” Kim Kardashian opublikowała emoji z białym sercem, podczas gdy Chrissy Teigen powiedziała: „LABY!!!!! gratulacje, gratulacje dla was obojga!”, a Heidi Klum powiedziała: „Jestem bardzo szczęśliwa z twojego powodu. Przesyłam dużo, dużo miłości”.

Leave a Comment