Wymiana bliźniaków za Michaela A. Taylora

MINNEAPOLIS – Piec wciąż jest gorący dla bardzo aktywnych Bliźniaków, którzy zaspokoili swoją potrzebę praworęcznej głębi pola gry, podpisując kontrakt z byłym zdobywcą Złotej Rękawicy środkowym obrońcą Michaela A. Taylora Od Royals w poniedziałek w zamian za pomocników Minor League Evana Siska oraz Stevena Cruza.

Taylor nie zapewnia kija, ponieważ miał .670 OPS w 2022 r., ale jego rola jest ważna dla właściwego ubezpieczenia Byrona Buxtona, którego historia kontuzji jest dobrze udokumentowana. Taylor powinien zostać natychmiast ulepszony dogłębnie jako młody człowiek Gilberto Celestinoktóry w zeszłym sezonie odnotował wynik 0,615 OPS, będąc zmuszonym do znaczącej akcji (122 mecze).

SZCZEGÓŁY HANDLOWE
Bliźnięta mogą: Od Michaela A. Taylora
Królewskie otrzymują: RHP Steven Cruz (Perspektywa Bliźniaków nr 28), LHP Evan Sisk

Taylor jest w ostatnim roku dwuletniego kontraktu o wartości 9 milionów dolarów i daje Bliźniakom praworęczną opcję mieszania i dopasowywania w środku pola, gdyby Buxton upadł, a leworęczny uderza Joeya Gallo i Nicka Gordona. także w walce. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo Bliźniacy lubią się grupować, OPS Taylora z kalibru 722 przeciwko leworęcznym może być ważną kwestią, nawet jeśli Buxton jest zdrowy.

Ta umowa jeszcze bardziej zaostrza i tak już napiętą sytuację na boisku, a Buxton, Gallo, Gordon, Max Kepler, Alex Kirilloff, Trevor Larnach, Matt Wallner, Celestino, Taylor, a nawet Kyle Farmer są potencjalnymi opcjami wędrowania po murawie. Razem Luis Arraez został zmienionyKirilloff i Gallo mogliby wywrzeć większy wpływ na pierwszej bazie – choć mogłoby to zniweczyć wartość obronną Gallo – podczas gdy kilku mogłoby rotować w DH.

Z potencjalną potrzebą głębokości bullpen, Bliźniaczki nadal mogą starać się związać koniec z końcem poza tą głębokością, ponieważ nazwisko Keplera nadal pojawiało się w plotkach handlowych przez cały okres poza sezonem.

Jedno jest jednak pewne: w obecnej sytuacji, pomiędzy Buxtonem, Keplerem, Gallo i Taylorem, może to być jeden z najlepszych defensywnych boisk Bliźniaków w niemal dowolnej konfiguracji, z czterema Złotymi Rękawicami między nimi i wzorem do naśladowania Keplera. Metryki Statcast na boisku. Może to być dobrodziejstwem w szczególności dla Joe Ryana i Tylera Mahle’a, którzy produkują ponadprzeciętne liczby piłek w locie.

Na papierze jest to ruch w głąb, który nie jest szczególnie widoczny na krajowym radarze, ale może być bardzo ważny dla Bliźniaków. Weź pod uwagę, że Celestino, Jake Cave i Mark Contreras łącznie wykonali 585 rzutów w zeszłym sezonie z powodu kontuzji na boisku Twins lub Cave, Celestino i Rob Refsnyder łącznie za 397 w 2021 roku.

Biorąc pod uwagę kwestie zdrowotne Buxtona i historię kontuzji Kirilloffa i Larnacha, głębokość pola gry odegrała zbyt dużą rolę w najnowszej historii Bliźniaków – a Taylor mógłby wnieść tam pewną stabilność dla weteranów.

W zamian Bliźniacy zapewnili parę nieoszlifowanych perspektyw ulgi w Cruz i Sisk, z których obaj mieli intrygujący potencjał w wysokich nieletnich, ale walczyli o ich powstrzymanie.

Mając 6 stóp i 7 cali Cruz osiągnął szczyt w Double-A Wichita z ogromną szybką piłką, ale miał problemy ze spacerami. Sisk był jednym z bardziej intrygujących byków Bliźniaków w Triple-A St. Paulis dzięki ekstremalnemu ruchowi ognia krzyżowego podczas lewą ręką, ale jego wysoka częstotliwość uderzeń była również utrudniona przez problemy z kontrolą i bardzo wyraźne luki w grupie. Został pierwotnie nabyty w handlu JA Happ z kardynałami w terminie handlowym 2021.

Leave a Comment