Xbox i Bethesda Developer_Direct, styczeń 2023: Jak oglądać i czego się spodziewać

Xbox i Bethesda będą gospodarzami swojego pierwszego Developer_Direct 25 stycznia, a obie obiecują ujawnić trochę więcej na temat przyszłości The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends, Redfall i nie tylko.

IGN będzie transmitować na żywo i jak zwykle w tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby obejrzeć dzisiejszy program, w tym datę jego rozpoczęcia, listę miejsc, w których możesz go u nas obejrzeć i czego się spodziewać. zobaczyć na wystawie.

Styczeń 2023 czas rozpoczęcia dla Xbox i Bethesda Developer_Direct

Nadchodzące Xbox i Bethesda Developer_Direct odbędzie się w środę, 25 stycznia i rozpocznie się o 12:00 PT/15:00 ET/20:00 GMT. Jeśli mieszkasz w Australii, oznacza to 26 stycznia o 7:00 AEDT.

Gdzie oglądać Xbox i Bethesda Developer_Direct w styczniu 2023 r

Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem nadchodzących Xbox i Bethesda Developer_Direct dzisiaj, będziemy prowadzić transmisję tutaj i na wielu naszych kanałach na platformach takich jak YouTube, Twitch, Twitter, Facebook i nie tylko. Oto pełna lista miejsc, w których można u nas obejrzeć program:

Czego można się spodziewać po nadchodzącym Xbox i Bethesda Developer_Direct w styczniu 2023 r

Xbox i Bethesda wyraźnie powiedzieli, że czekają na „najnowsze informacje na temat gier Xbox, które zostaną wprowadzone na rynek w nadchodzących miesiącach, w tym The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends i Redfall”. Jedną z nazw, których brakuje na tej liście, jest Starfield, ale Bethesda ma większe plany dotyczące tego długo oczekiwanego tytułu.

„Pracujemy nad samodzielnym programem, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu na głębokie zanurzenie się w Starfield Bethesda Game Studios” – napisali pracownicy Xbox Wire.

Jeśli chodzi o to, czego fani mogą oczekiwać od gier, wszystko zaczyna się od The Elder Scrolls Online. Dyrektor studia Matt Firor omawia aktualizację głównych rozdziałów z 2023 roku, w tym „najnowsze regiony Tamriel, w które będzie można grać w ESO, a także ważną nową funkcję, która pojawi się w największej aktualizacji gry w tym roku”.

Jeśli to nie wystarczy w ESO, po Developer_Direct odbędzie się wydarzenie ESO Chapter Reveal, które zagłębi się we wszystko, co nowe w grze. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz również zapoznać się z wydarzeniem rozdziału ESO YouTube firmy IGN.

Turn 10 Studios planuje udostępnić „więcej rozgrywki i ekscytujące nowe szczegóły” Forza Motorsport, a Mojang Studios zapewni „spojrzenie od wewnątrz na rozgrywkę wieloosobową PvP w Minecraft Legends”.

Wreszcie, Arkane Austin Redfall wprowadza „kilka minut rozgrywki” i obejmuje rozgrywkę dla jednego i wielu graczy, a także szczegóły dotyczące walki, personalizacji, bossów, otwartego świata i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi przewidywaniami dla Developer_Direct i koniecznie sprawdź nasze spojrzenie na wszystko, czego możesz oczekiwać od firmy Microsoft w 2023 roku.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i do przodu drgawki.

Leave a Comment