Xbox przyznaje, że „The Journey” ożywił GoldenEye 007

Obraz: Nintendo

Nie, nie śnisz – legendarna strzelanka N64 firmy Rare Złotooki 007 faktycznie pojawi się na Nintendo Switch w tym tygodniu. Tak, w końcu powraca do pakietu rozszerzeń Switch Online w ten piątek po kolejnych prośbach.

Chociaż nigdy tak naprawdę nie dowiemy się, jak trudno było ożywić klasyczną strzelankę FPS, szef Xbox, Phil Spencer, poświęcił chwilę po wczorajszym zamknięciu daty premiery, aby potwierdzić „podróż” działu gier Microsoftu. próbował to urzeczywistnić. Jak pamiętacie, były bardzo kwestie licencyjne do pokonania, a nawet anulowany remaster na drodze. Oto dokładnie, co miał do powiedzenia:

Phil Spencer: „Podróż do przeniesienia GoldenEye 007 na Xbox była długa, wspaniale jest w końcu przenieść ją na Xbox i @XboxGamePass. Ten klasyk @RareLtd wychodzi również na #NintendoSwitch @NintendoAmerica, niezależnie od tego, jak zdecydujesz się grać, ten klasyk jest wart grać. ”

Jak podkreśla Phil, „niezależnie od tego, jak zdecydujesz się grać”, warto na to spojrzeć. Jeśli używasz wersji gry Switch Online, będziesz mieć dostęp do trybu online dla wielu graczy. A dla użytkowników Xbox ta gra jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej Rzadko powtarzane kolekcja i Xbox Game Pass. Ta konkretna wersja ma również rozdzielczość 16:9 i obsługę 4K Ultra HD.

Więcej o powrocie GoldenEye 007 możecie przeczytać w naszym poprzednim poście oraz na naszej siostrzanej stronie, Czysty Xbox.

Leave a Comment