Zaginiony Julian Sands – najświeższe wieści: kolejny turysta, którego Jin Chung znalazł na górze Baldy, gdzie zaginął brytyjski aktor

Julian Sands: Kim jest hollywoodzki brytyjski aktor zaginiony w Kalifornii?

Ratownicy hrabstwa San Bernardino znaleźli kolejnego zaginionego turystę na górze, gdzie zniknął Julian Sands.

We wtorek (24 stycznia) znaleziono 75-letniego turystę imieniem Jin Chung.

„Jin doznał obrażeń związanych z pogodą i urazu nogi, ale był w stanie wyjść z pomocą członków załogi” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu. „Został przewieziony do miejscowego szpitala na leczenie. W tej chwili nie ma dalszych informacji.”

W innych wiadomościach Brat Sands, Nick, tak powiedział wie „w moim sercu”, że jego rodzeństwo już nie żyje, gdy poszukiwania zaginionego brytyjskiego aktora kończą się 11. dniem.

Komentując swoją lokalną gazetę z Yorkshire, powiedział Craven HeraldNick powiedział: „Jeszcze nie zgłoszono jej zaginięcia, ale w głębi serca wiem, że odeszła. Jakakolwiek jest rywalizacja między rodzeństwem, byłoby to tak, jakby odeszła i udowodniła mi, że się mylę.

Sands zaginął 13 stycznia, co wywołało masową akcję poszukiwawczo-ratowniczą prowadzoną przez biuro szeryfa San Bernardino.

Wysiłki poszukiwawcze zostały utrudnione przez ostrzeżenia o silnych wiatrach w pobliżu gór San Gabriel, w pobliżu miejsca, w którym prawdopodobnie zaginął Sands.

Zeszły tydzień, Rodzina Sandsa opublikowała ostatnie znane zdjęcia przedstawiające jego wspinaczkęopowiada Niezależny: „Chciałby więc zobaczyć, jak robi to, co kocha najbardziej – jest bohaterskim alpinistą”.

1674617433

Zaginiony turysta znaleziony na Mt Baldy

San Bernardino County Rescue znalazło innego turystę, który zaginął na Mount Baldy.

Według biura szeryfa hrabstwa San Bernardino, we wtorek (24 stycznia) zespół poszukiwawczo-ratowniczy znalazł 75-letniego turystę o imieniu Jin Chung.

„Jin doznał obrażeń związanych z pogodą i urazu nogi, ale był w stanie wyjść z pomocą członków załogi” – czytamy w oświadczeniu. „Został przewieziony do miejscowego szpitala na leczenie. W tej chwili nie ma dalszych informacji.”

Piwonia Hirwani25 stycznia 2023 o 03:30

1674621033

Aktualizacja szeryfa hrabstwa San Bernardino w sprawie poszukiwania Julian Sands

Departament szeryfa poinformował również, że zbliża się koniec drugiego pełnego tygodnia poszukiwań zaginionego turysty Juliana Sandsa.

„Przeprowadzono liczne przeszukania naziemne i powietrzne” – czytamy w nowym oświadczeniu. „Do tej pory nie zlokalizowano pana Sandsa i nie znaleziono żadnych dowodów na jego obecne miejsce pobytu.

„Wyszukiwania będą kontynuowane, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe i gruntowe”.

Piwonia Hirwani25 stycznia 2023 o 04:30

1674619216

Rodzina Juliana Sandsa jest „zrozpaczona zmartwieniem” po zaginięciu brytyjskiego aktora.

Poszukiwania Juliana Sandsa trwają już jedenasty dzień, a jego rodzina wydała w poniedziałek oświadczenie, w którym podziękowała władzom za ich heroiczne wysiłki.

„Jego rodzina jest przerażona zmartwieniami” – powiedział bliski przyjaciel Niezależny.

Bevana Hurleya25 stycznia 2023 o godzinie 04:00

1674615616

Zobacz: Kogo brytyjski aktor zaginął w Kalifornii?

Sprawdź biografię Juliana Sandsa, kamienie milowe w karierze i szczegóły sprawy zaginionej poniżej.

Julian Sands: Kim jest hollywoodzki brytyjski aktor zaginiony w Kalifornii?

Brytyjski aktor Julian Sands zaginął w Kalifornii po tym, jak w zeszłym tygodniu wybrał się na wędrówkę. Gwiazda uznanych przez krytyków filmów, w tym Pola śmierci i Pokój z widokiem, zaginęła w Mount Baldy w piątek 13-go. Zaginięcie 65-latka zgłosiła jego żona Evgenia Citkowitz, a jego pojazd został znaleziony na terenie pasma górskiego. Ten film opisuje, kim jest, kamienie milowe w jego karierze i szczegóły sprawy zaginięcia. Kliknij tutaj, aby otrzymywać nasze biuletyny.

Bevana Hurleya25 stycznia 2023 o 03:00

1674611116

Czy kryzys klimatyczny stoi za tragediami kalifornijskich turystów?

W pogodny dzień ponad 3000-metrowy Mount Baldy w południowej Kalifornii góruje nad panoramą Los Angeles.

Góra symbolizuje rosnące zagrożenie: śmiercionośny wpływ kryzysu klimatycznego na jedną z ulubionych rozrywek Ameryki, na świeżym powietrzu.

Dwie osoby nie żyją, a trzeci mężczyzna, brytyjski aktor Julian Sands, wciąż jest poszukiwany prawie tydzień.

Niezależnych Josh Marcus bada związek między wypadkami podczas wspinaczki a klimatem.

Bevana Hurleya25 stycznia 2023 01:45

1674607516

„To tragedia dla nas wszystkich”

„Społeczność wspinaczkowa często ma z tym do czynienia, ale to wciąż tragedia dla nas wszystkich” – powiedział Gordon Janow, dyrektor Alpine Ascents International. Niezależny.

Pan Janow powiedział, że pamięta swojego przyjaciela z 20 lat jako człowieka renesansu, który czuł się w górach równie dobrze jak przed kamerą.

Bevana Hurleya25 stycznia 2023 o 00:45

1674603916

Brat Juliana Sandsa mówi, że „w głębi serca” wie, że jego brat zaginął

Brat Juliana Sandsa ujawnił, że „w głębi serca wie”, że on zaginione rodzeństwo już nie żyje.

Głos zabrał Nick Sands z Gargrave w hrabstwie Yorkshire Craven Herald że zgodził się znaleźć perspektywy Opuszczenie Las Vegas 11 dni po tym, jak zaginął w zdradzieckich warunkach w górach Kalifornii, aktor zaginął żywy.

„Nie została jeszcze uznana za zaginioną, przypuszcza się, że nie żyje, ale w głębi serca wiem, że odeszła” – powiedział Nick Sands lokalnemu serwisowi informacyjnemu.

„Ale biorąc pod uwagę rywalizację między rodzeństwem, tak samo byłoby, gdyby odszedł i udowodnił, że się mylę”.

Bevana Hurleya24 stycznia 2023 o 23:45

1674600316

Rodzina Juliana Sandsa jest wdzięczna za heroiczne wysiłki ekip poszukiwawczo-ratowniczych

W poniedziałek, Opuszczenie Las Vegas rodzina gwiazdy podziękowała władzom za ich „heroiczne” wysiłki w poszukiwaniach.

„Nasze serdeczne podziękowania kierujemy do współczujących członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, którzy koordynują poszukiwania naszego ukochanego Juliana, a zwłaszcza do wymienionych poniżej bohaterskich zespołów poszukiwawczych, które walczą w trudnych warunkach zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby sprowadzić domu Juliana. ” przeczytane oświadczenie.

Bevana Hurleya24 stycznia 2023 o 22:45

1674597055

Ratownicy powiedzieli, że wysiłki mające na celu znalezienie drugiego zaginionego turysty przyspieszają poszukiwania naziemne w Sands

Drugi turysta zaginął w rejonie Mt Baldy – co według szeryfów dało załogom naziemnym nową okazję do poszukiwania Julian Sands.

Jin Chung, lat 75, z Los Angeles zaginął od niedzieli po tym, jak po raz ostatni widziano go, jak jechał do Mount Baldy z dwoma innymi osobami około 6 rano, powiedział Departament Szeryfa Koronera Hrabstwa San Bernardino.

W nocy przeprowadzono poszukiwania, ale nie znaleziono turysty. Poszukiwania Jin Chunga miały być kontynuowane we wtorek, ale bez pomocy helikopterów z powodu ostrzeżeń o silnym wietrze.

Agencja ujawniła, że ​​naziemne poszukiwania 75-latka dały załogom nową możliwość poszukiwania pana Sandsa.

Andy’ego Gregory’ego24 stycznia 2023 o 21:50

1674593196

Sands „zawsze miły, optymistyczny i erudycyjny”, mówi przyjaciel

Julian Sands jest „pod pewnymi względami intelektem, a pod innymi przyziemnym” i „zawsze miłym, optymistycznym, erudycyjnym, interesującym w rozmowie”, powiedział przyjaciel. Niezależny.

Dyrektor Alpine Ascents International, Gordon Janow, który zna Sandsa od 20 lat, powiedział: „Rozmawialiśmy o sztuce, literaturze, podróżach, architekturze. Nasze rozmowy dotyczyły wielu obszarów. Bardzo łatwo było z nim rozmawiać”.

Gdy poszukiwania się rozszerzyły, sprowadzono zespół z firmy przewodników górskich pana Janowa, Alpine Ascents International, aby pomóc rodzinie Sands i urzędnikom znaleźć 65-latka.

Andy’ego Gregory’ego24 stycznia 2023 20:46

Leave a Comment