Zarzuty przemocy domowej Justina Roilanda spotkały się z ciszą ze strony partnerów telewizyjnych – The Hollywood Reporter

Po tym, jak pojawiły się wiadomości Justina Roilanda był załadowany Przestępstwo związane z przemocą domową w hrabstwie Orange pozostawiło bez odpowiedzi wiele pytań dotyczących losu jego rozległego imperium animacji.

Ponieważ NBC News było pierwsze Zgłosić 12 stycznia Roiland, współtwórca pływania dla dorosłych Ricka i Morty’ego i Hulu Przeciwieństwa Słońca, został oskarżony w 2020 r. o jedno pobicie domowe i jedno bezprawne uwięzienie z powodu groźby, przemocy, oszustwa lub oszustwa po rzekomym incydencie na początku tego roku z nienazwaną kobietą, z którą spotykał się Roiland. Odkąd Roiland został zwolniony za kaucją w wysokości 50 000 USD w 2020 r., Sprawa odbyła się kilka rozpraw przedprocesowych, w tym jedną w czwartek. (Roiland nie przyznał się do winy, a adwokat Roilanda, T. Edward Welbourn, w oświadczeniu nazwał doniesienia medialne o zarzutach „niedokładnymi”, dodając: „Żeby było jasne, Justin jest nie tylko niewinny, ale mamy wszelkie oczekiwania, że ​​ta sprawa zostanie oddalony, gdy Prokuratura Okręgowa zakończy metodologiczną analizę materiału dowodowego.”

Mimo że Ricka i Morty’ego Dystrybutor Adult Swim do tej pory odmawiał komentarza w sprawie doniesień, serial nie jest jeszcze w połowie. Zamówienie 70 sztuk kanał został zamówiony w 2018 roku. Oprócz współtworzenia i produkcji wykonawczej kultowego serialu animowanego dla dorosłych, Roiland udziela głosu Rickowi i Morty’emu w serialu. Serial jest niezmiennie najczęściej oglądanym serialem w Adult Swim; jego niedawno zakończony szósty sezon miał średnio 560 000 widzów podczas pierwszych emisji, ze znacznym wzrostem z powodu późnego oglądania i przesyłania strumieniowego. Powodzenia Ricka i Morty’ego zrodził krótką serię spinoffów (Doradcy 2, którego Roiland był producentem wykonawczym) oraz serię komiksów. W 2022 roku Adult Swim ogłosił dodatkowy spin-off anime w reżyserii Takashiego Sano.

Oprócz Adult Swim, Hulu dużo zainwestowało w produkcje Roilanda. Tak jak rick i morty, Roiland gra głównego bohatera Przeciwieństwa Słońca, program Hulu, który współtworzył z Mikiem McMahanem, o kosmitach żyjących na przedmieściach Ameryki. Do tej pory był emitowany przez trzy sezony i został przedłużony na piąty sezon na streamerze prowadzonym przez Disneya. Roiland produkuje i wykonuje również prace głosowe Człowiek koala, serial komediowy Hulu, który zadebiutował w poniedziałek. Hulu nie odpowiedziało na wiele próśb o komentarz.

20. animowana produkcja telewizyjna Disneya produkuje oba Przeciwieństwa Słońca oraz Człowiek koala; Roiland ma również ogólną umowę w studiu. 20. Telewizja nie miała żadnego komentarza, kiedy została osiągnięta THR.

W 2016 roku Roiland założył twórcę gier wideo o nazwie Squanchtendo („Squanch” odnosi się do nazwy planety Ricka i Morty’ego) z byłą dyrektorką Epic Games, Tanyą Watson. Roiland obecnie kieruje firmą o nazwie Squanch Games jako CEO, z biurami w Burbank w Kalifornii i Raleigh w Północnej Karolinie. Jej najnowszy tytuł, strzelanka pierwszoosobowa Wysoki standard życiazostał wydany 13 grudnia z imponującą sprzedażą, ciesząc się największa premiera na Xbox Game Pass w 2022 roku i największa premiera innej firmy na tej platformie. Wydał także kolekcję sztuki NFT w 2021 roku, aw grudniu zorganizował wystawę sztuki w UTA Artist Space (jest klientem agencji). Squanch Games nie odpowiedziało na prośbę o komentarz.

Roiland ma wrócić do Orange County Court 27 kwietnia na nową rozprawę przedprocesową.

Leave a Comment