Zdenerwowany Tom Brady zrzuca dwie bomby F po tym, jak został zapytany, czy planuje grać w NFL w 2023 roku, czy też zrezygnować.

Jeśli zobaczysz Toma Brady’ego w najbliższej przyszłości, zdecydowanie nie powinieneś pytać go, jakie ma plany na sezon NFL 2023, ponieważ wyraźnie nie ma teraz nastroju, by odpowiadać na to pytanie.

w trakcie Poniedziałkowy odcinek podcastu Brady’ego „Let’s Go”.Jim Gray zapytał siedmiokrotnego zdobywcę Super Bowl, czy ma harmonogram podejmowania decyzji o swojej przyszłości.

Następnie Brady odpowiedział na pytanie, jak ktoś, kto jest już zmęczony odpowiadaniem na pytanie.

„Gdybym wiedział, co robię, już bym to zrobił, OK” – powiedział Brady. „Biorę to jeden dzień na raz”.

Gray nawet nie zapytał Brady’ego, czy podjął decyzję o ewentualnym przejściu na emeryturę, chciał tylko wiedzieć, czy Brady ma jakiś harmonogram podejmowania tej decyzji. Brady wydawał się nieco zdenerwowany, ale niekoniecznie zły na to pytanie.

Oczywiście Gray nie wykonywałby swojej pracy, gdyby nie zadał tego pytania, a Brady wydawał się być tego świadomy.

– Doceniam, że pytasz. Dzięki – powiedział Brady do Graya.

The Korsarze sezon zakończył się 16 stycznia przegraną 31-14 kowboje a po tej stracie Brady powiedział, że tak zamierzał zająć się „jednym dniem na raz”.Minął już ponad tydzień od tego wywiadu, co oznacza, że ​​Brady miał ponad siedem dni na zastanowienie się nad swoją przyszłością, ale jasne jest, że nie jest jeszcze blisko podjęcia decyzji.

Chociaż wydaje się, że Brady wciąż jest przedmiotem debaty na temat tego, czy zagra, jedna rzecz wydaje się być coraz bardziej jasna, a mianowicie fakt, że prawie na pewno nie wróci do Tampa Bay na czwarty sezon, jeśli zdecyduje grać. Rok 2023.

Podobno kilku jego kolegów z drużyny powiedział w zeszłym tygodniu, że się go nie spodziewają do Tampa Bay, a także jednego z jego bliskich przyjaciół, Juliana Edelmana wydaje się całkiem pewne, że siedmiokrotny zwycięzca Super Bowl nie z Bucs w 2023 roku.

„Jeśli ma kolejny sezon, nie będzie go w Tampa Bay” – powiedział Edelman w odcinku „Inside the NFL” z 17 stycznia.

Jeśli Brady zdecyduje się przeczekać kolejny sezon NFL, Delfiny, Najeźdźcy lub Tytani może mieć sens jako potencjalne miejsce lądowania. Nawet Patrioci nie byłoby tak źle. Jeśli chcesz Aby zobaczyć pełną listę potencjalnych miejsc lądowania Brady’ego, kliknij tutaj.

Leave a Comment