Żona aktora „Boy Meets World”, Williama Danielsa, opisuje „otwarte małżeństwo”

Bonnie Bartlett Daniels mówi, że ona i mąż William Daniels nigdy nie czuli się zobowiązani do wierności na początku ich 72-letniego małżeństwa.

93-latka szczerze opowiedziała o wzlotach i upadkach swojego związku z 95-letnim aktorem Boy Meets World, jednocześnie promując swoje nowe wspomnienia. „W środku tęczy”.

„Myślę, że na początku było to trochę otwarte małżeństwo, ale było to bardzo bolesne” – Bartlett Daniels powiedział Fox News Digital we wtorek. „To nie działało dobrze”.

„I był to czas, kiedy ludzie to robili” – kontynuował. „To był czas w Nowym Jorku, kiedy było dużo seksu i wielu ludzi robiło różne rzeczy, wiesz – bardzo wolne”.

Czarno-białe zdjęcie autorstwa Bonnie Bartlett i Williama Danielsa.
Bliźniacy pobrali się w 1951 roku.
NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

Gwiazda „St. Elsewhere”, która poślubiła Danielsa w 1951 roku, ujawniła, że ​​miała „kilkumiesięczny romans” z aktorem, który „trochę się nudził” około 1959 roku.

„Nigdy nie czułam się winna, ponieważ nigdy nie czułam się związana wiernością, podobnie jak Bill” – napisała.

Ale romans jej męża z producentem w latach 70. pozostawił ją „zdruzgotaną” i całkowicie zmienił dynamikę ich małżeństwa.

Portret Bonnie Bartlett i Williama Danielsa.
Skomplikowany związek pary zmienił się w latach 70.
NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

W tym momencie aktorka wiedziała, że ​​„nie może znieść więcej otwartych małżeństw” i „z dnia na dzień”, aby naprawić swój zerwany związek.

„To było bardzo bolesne dla nas obojga” – powiedziała gazecie. „Ale to było coś, przez co musieliśmy przejść, ponieważ nigdy przez to nie przeszliśmy”.

Kontynuowała: „Miałam 18 lat, kiedy się spotkaliśmy. Bill był moim pierwszym chłopakiem… Po prostu musieliśmy przez to wszystko przejść i nadal bardzo się kochaliśmy i zawsze”.

Bonnie Bartlett i William Daniels nadal się całują
Gwiazda i aktor The Boy Meets World są małżeństwem od 72 lat.
Disney General Entertainment Con

“[We] zawsze byli dla siebie. To ważne – czy jesteś dla tej osoby i pomagasz [them] będąc w związku [have] szacunek dla nich i tego, co robią i bycie tam dla nich… [You have to] być razem po drugiej stronie”.

Leave a Comment