Żona Nicka Jonasa, Priyanka Chopra, opisuje pobyt swojej wcześniaczej córki na OIOM-ie dla noworodków

Priyanka Chopra wspomina swój pierwszy rok życie małej dziewczynki, przyznała, że ​​ona i jej mąż Nick Jonas nie wiedzieli, czy Malti „przeżyje”, kiedy spędzili trzy miesiące czuwając nad nią na oddziale intensywnej terapii noworodków.

„Byłem bardzo opiekuńczy w tym rozdziale mojego życia z moją córką. Ponieważ nie chodzi tylko o moje życie. Chodzi o jej” – powiedział Chopra brytyjskiemu Vogue w lutowym numerze. Artykuł ukazał się niedługo po pierwszych urodzinach mojej córki.

Chopra i Jonas urodziła się córka 15 stycznia zeszłego roku, pełny trymestr przedwcześnie przez surogatkę.

„Byłem na sali operacyjnej [operating room] kiedy wyszedł”, powiedziała aktorka “Quantico” Vogue’owi podczas wywiadu w jej domu, bawiąc się z Maltem. “Był taki malutki, mniejszy od mojej dłoni. Widziałem, co robią pielęgniarki na OIOM-ie. Wykonują dzieło Boże. Nick i ja staliśmy tam, gdy go intubowali. Nie wiem, jak w ogóle znaleźli to, czego potrzebowali [in her tiny body] intubować go”.

PRIYANKA CHOPRA UDOSTĘPNIA NOWE ZDJĘCIA BABY MALT

Dziecko Priyanki Chopry i Nicka Jonasa urodziło się przedwcześnie w całym trymestrze ciąży, ale teraz jest „zdrowe i dobrze się rozwija”.
(Priyanka Chopra/Instagram)

Powiedziała, że ​​spędzali każdy dzień na piersi Malta przez następne trzy miesiące, zanim mogli zabrać go do domu.

„Nie wiedziałem, czy mu się to uda, czy nie” – wyjaśnił.

Malti jest teraz „zdrowa i dobrze prosperująca”, celebrował Chopra, ale powiedziała, że ​​jako „mama NICU” wciąż stara się otrząsnąć z obaw o zdrowie swojej córki.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA DOTYCZĄCEGO ROZRYWKI

„Pierwszy raz miał dobry kęs [of food] zamknął usta i myślałam, że go zabiłam” – powiedziała, dodając, że jej matka i teściowie bardzo wspierają dziecko, tłumacząc, że takie rzeczy są normalne dla niemowląt.

„Ale ponieważ jestem mamą na OIOM-ie, stawka jest tak wysoka” – powiedziała „I muszę z tego zrezygnować. Mam zamiar to zrobić”.

Priyanka Chopra i Nick Jonas mają roczne dziecko Malti.

Priyanka Chopra i Nick Jonas mają roczne dziecko Malti.

Jonasz, który dołączył w wywiadzie nazwano ojcostwo „przytłaczającym”, ale stwierdzono, że „nie ma nic lepszego”.

Jonas, który niedawno pojawił się w programie Kelly Clarkson, powiedział, że on i jego żona urządzili przyjęcie dla Malt.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

– Musieliśmy to uczcić – powiedział. „Przeszła dość szaloną podróż na początku swojego życia, więc musieliśmy to uczcić w dobrym stylu. Ona jest tą jedyną. Jest piękna. To niesamowite – najlepsze”.

Leave a Comment