Życie rozpada się z rodzicami w więzieniu

Gospodarze Savannah Chrisley Otwarty z Savannah Chrisley podcast. (Zdjęcie: Aaron Poole/E! Entertainment/NBCU Photo Bank za pośrednictwem Getty Images)

W ostatnim odcinku Otwarty z Savannah Chrisley podcast, gospodarz Savannah Chrisley opowiadał, jaki był od czasów rodziców Todda oraz Julia zgłosił się do aresztu 17 stycznia.

The Chrisley wie najlepiej gwiazdy, skazany w sprawie uchylania się od płacenia podatków i oszustw bankowych w czerwcu, zarób ok łącznie 19 lat za kratkami: 12 lat dla Todda w Federalnym Zakładzie Karnym na Florydzie w Pensacola i siedem lat dla Julie w Lexington Federal Medical Center w Lexington, Ky.

„Ostatni tydzień był niezwykle trudny dla całej mojej rodziny i dla każdego z nas” – powiedziała Savannah na szczycie programu. „Musieliśmy pożegnać się z moimi rodzicami na jakiś czas, w dającej się przewidzieć przyszłości, i było to naprawdę, naprawdę, naprawdę trudne i od tamtej pory nie nagrałem podcastu. Podcast, który oglądasz dzisiaj, został nagrany przed moim życiem rozpadło się.”

Wyjaśnił, że odcinek, który został nagrany 12 stycznia, w dniu urodzin Julie, nie odzwierciedlał obecnych zawirowań w jego życiu osobistym.

„Może wyglądać na szczęśliwego i myślę, że w tamtym czasie było to spowodowane dużą nadzieją” – powiedział. „I nie stawiłem czoła rzeczywistości sytuacji. Chciałem więc po prostu rzucić to tam, aby sobie z tym poradzić, ponieważ wiem, że wielu ludzi mówi:„ Czekaj, co to jest? ”Podcasty, które będę robić w przyszłości”.

Savannah powiedziała, że ​​inni członkowie rodziny zostaną sprawdzeni w następnym odcinku.

„W przyszłym tygodniu będę miał bardzo intensywny podcast jeden na jednego ze mną, gdzie jest moje życie, gdzie się sprawy mają, jak sobie radzą dzieci, niania, wszystko powyższe, więc… moi rodzice – powiedziała. „Ponieważ jeszcze go nie masz, a ja naprawdę nie mogę się doczekać tej aktualizacji, ponieważ widziałem Boga działającego w najbardziej szalonych okolicznościach”.

Wyraziła również wdzięczność tym, którzy stali przy rodzinie reality TV.

„Dziękuję z całego serca za wsparcie mnie, mojej rodziny i odblokowany,” powiedziała Savannah, która przejęła opiekę nad swoim 16-letnim bratem Graysonem i 10-letnią siostrzenicą Chloe, która jest wychowywana przez Todda i Julie.

Tymczasem para utrzymuje, że jest niewinna, a ich prawnik powiedział, że planują apelację.

Leave a Comment